آرشیو اخبار

هفتمین مسابقه کشوری

هفتمین دوره مسابقه محاسبات ذهنی با چرتکه UCMAS در روز 25 مرداد ماه 1398 با حضور 3500 مدعو و جناب آقای دکتر کریس جو مدیر جهانی UCMAS ، مدیران موسسه علمی آموزشی نواندیشان و نمایندگان و مدیران اجرایی UCMASدر استان های مختلف کشور عزیزمان در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر برگزار گردید . در این مسابقه 1023 دانش آموز منتخب مسابقه استانی در سطوح مختلف به رقابت پرداختند و موفق به کسب رتبه شدند . از دانش آموزان مقام آور با اهدا تندیس تقدیر بعمل آمد.

23دوره مسابقه جهانی

درخشش نخبه های ایرانی در مسابقات UCMAS - ۲۰۱8 مالزی فرزندان با غيرت ايران زمين بار ديگر افتخارآفريدند و پرچم ايران را در صحنه هاي بين المللي به اهتزاز درآوردند. دانش آموزان UCMAS در بین 2200 نفر دربین 35 کشور جهان از جمله کانادا، مالزی،هند،اردن، امارات و..... به رقابت پرداختند و نتیجه این رقابت کسب 3 مقام قهرمان قهرمانان، 24 مقام قهرمان، 45 مقام اول، 23مقام دوم و 22 مقام سوم شد و برای سومین بار متوالی دانش‌آموزان ایرانی توانستند مقام اول جهانی را کسب نمایند و پرچم کشور عزیزمان را بر عرصه ظهور قرار دهند.

برنامه عصر جدید

عصر جدید یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است. برنامه عصر جدید استعدادهای مختلفی از سراسر ایران را جذب می‌کند تا به نوعی این افراد استعداد خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند. سما برهانی و پرهام بنی اسدی دو نابغه ریاضی با نام گروه نواندیشان برنامه عصر جدید شرکت کردند و با ذهن فوق العاده و هوش بسیارشان حیرت حضار و داوران را بر انگیختند و باعث شدند داوران عصر جدید با 4 رای سفید این گروه را راهی مرحله نیمه نهایی کنند . پرهام و سما در محاسبات خود بارها تماشاچیان و داوران را مجبور کردند ایستاده آنها را تشویق کنند. پرهام بنی اسدی و سما برهانی در عصر جدید با روش چرتکه و استفاده از دو دست و 4 سال تمرین به این توانایی دست یافته اند و هر محاسبه سخت ریاضی را در کسری از ثانیه انجام می دهند.

کارگاه آموزش مربیان

گارگاه آموزش مربیان UCMAS (محاسبات ذهنی با چرتکه) استان تهران با همکاری دفتر مرکزی موسسه علمی آموزشی نواندیشان پرتو راه ابریشم در روز یکشنبه مورخ 98/08/19 در آموزشگاه پرتواندیشان برگزار گردید. مربیان یو سی مس جهت ارتقا سطح آموزشی و تبادل نظرات خود در این جلسه شرکت داشتند. مدرسین در این کارگاه به مرور موارد آموزشی هر سطح و پاسخگویی به سوالات مربیان پرداختند

برند UCMAS در کشور ایران متعلق به موسسه علمی آموزشی نو اندیشان پرتو راه ابریشم می باشد و ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و استفاده پیگرد قانونی دارد.