یوسی مس و الکامپ الکامپ

1393/1/1 -استان خوزستان

شادی لدنی نماینده حقوقی موسسه ی یوسی مس در خوزستان در حاشیه برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی الکامپ در گفتگو با خبرنگار خبریک اظهار داشت: یوسی مس توانسته بازوی مثبتی برای مدیران و معلمان در مدارس باشد و بهانه ای برای پویایی و تکامل ذهن و افزایش مهارت هایی نظیر مدیریت زمان، تمرکز و توانایی حل مسئله برای یادگیری موثرتر درس ها و افزایش اعتماد به نفس و خود باوری در دانش آموزان برای موفقیت است.

🔹لدنی با اشاره به اولین حضور و فعالیت یوسی مس در نمایشگاه الکامپ تاکید کرد : این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی ،بازگو کردن دغدغه ها و مشکلات یوسی مس با مسئولین است.

🔹نماینده حقوقی یوسی مس استان خوزستان در ادامه ضمن تقدیر از حمایت های استاندار خوزستان،مدیرکل آموزش و پرورش و مشاور فرهنگی هنری استانداری، خطاب به مسئولین بیان کرد : با توجه به پتانسیل و ظرفیت های یوسی مس در رشد و پویایی ذهن دانش آموزان می تواند نور امیدی را در دل مجموعه آموزش و پرورش روشن و انگیزه‌ای برای زمینه سازی تعلیم و آموزش مدرن به ثبت برساند

برند UCMAS در کشور ایران متعلق به موسسه علمی آموزشی نو اندیشان پرتو راه ابریشم می باشد و ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و استفاده پیگرد قانونی دارد.