آموزش دانش آموزان روشندل

1396/2/10 -استان فارس

موسسه پویا ذهن برتر  (UCMAS)با درنظر گرفتن اصل آموزش برابر برای تمام دانش آموزان و اعتقاد به توانایی روشندلان عزیز، برای اولین بار در استان فارس، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی UCMAS ویژه روشندلان دانش آموز نموده است. با آغاز اولین دوره ی آموزشی در بهمن ماه سال 1396، روشندلان عزیز نیز از حمایتهای آموزشی و معنوی موسسه، در جهت ارتقاء سطح توانمندی های خود بهره مند گردیده اند.
این دانش آموزان نیز همانند سایر دانش آموزان، کلیه آموزش های ابتدایی کار با چرتکه را فرا می گیرند. با توجه به شرایط خاص روشندلان عزیز، تمرکز ویژه ای بر روی مهارتهای شنیداری دانش آموزان صورت می پذیرد.در این روش سوالات برای دانش آموزان خوانده شده و آنها عملیات را بر روی چرتکه انجام داده و جواب را اعلام می نمایند.
 
مقایسه ی عملکرد دانش آموزان نشان می دهد که روشندلان عزیز، در مبحث شنیداری از دیگر دانش آموزان UCMAS توانایی بالاتری دارند.
 
به منظور تعامل بیشتر و ارتقاء سطح کیفی دوره های آموزشی جلسه ی هم اندیشی جهت ارتباط نزدیکتر با روشندلان عزیز و والدین آنها در تاریخ 10 اردیبهشت 1396 برگزار گردید. در این دیدار دوستانه، مدیرعامل و معاونت آموزشی موسسه پویا ذهن برتر نماینده حقوقی UCMAS IRAN در استان فارس، جناب آقای دکتر کامل منش و سرکار خانم دکتر نماینده ضمن بیان برنامه های موسسه برای روشندلان گرامی، تاکیید نمودند که تمام تلاش خود را جهت بهبود کیفیت آموزشی متناسب با شرایط روشندلان عزیز به کار گیرند. در پایان اولیاء ضمن ابراز خرسندی در خصوص تلاش های صورت گرفته از حمایت و دقت نظر مسئولین موسسه تشکر و قدردانی کردند.

برند UCMAS در کشور ایران متعلق به موسسه علمی آموزشی نو اندیشان پرتو راه ابریشم می باشد و ثبت شده است. هرگونه کپی برداری و استفاده پیگرد قانونی دارد.